оплата та Доставка

Як зробити, отримати і оплатити замовлення

Для того, щоб здійснити замовлення, Вам потрібно зробити декілька простих кроків.

  • Оберіть товари, додайте до свого кошика;
  • Вкажіть в контактній формі контактні дані, адресу доставки та оберіть часовий інтервал для отримання товарів;
  • Якщо у Вас є коментарі щодо замовлення або доставки – обов’язково залиште іх в спеціальному полі форми.
  • Після оформлення замовлення Вам автоматично надсилається електронний лист з підтвердженням всіх деталей замовлення.  Зазвичай ми не телефонуємо з приводу замовлення і не надсилаємо SMS,  отже, якщо Ви не отримали листа, будь ласка,  зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.
  • Ви також можете зареєструватися на сайті і тоді оформлення замовлення буде проходити значно швидше;  окрім того, у Вас буде можливість переглядати свої замовлення, за потреби повторювати їх.

Для мешканців Щасливого доставка здійснюється щодня за попереднім замовленням безкоштовно до дверей помешкання в незалежності від суми замовлення. Мінімальної суми замовлення не існує; навіть якщо Ви замовили один круасан – Ви його отримуєте вчасно 🙂

Оскільки випічка виготовляється безпосередньо перед доставкою – Ви маєте завчасно зробити замовлення .
Для доставки до сніданку прийом замовлень завершується в 21:00 напередодні. Для доставки до вечері прийом замовлень завершується в 14:00 того ж дня.

Доступні часові інтервали для замовлення Ви бачите при оформленні замовлення: в робочі дні доставка розпочинається о 7:00 (у вихідні та святокові дні о 7:30) і завершується о 9:30.   Вечірня доставка здійснюється з 18:30  до 20:00.  Якщо Вам важливий точний час доставки в межах обраного інтервалу – зробіть, будь ласка, відмітку в коментарях до замовлення.

Форс-мажор.  Обставини, за яких не можна виконати Ваше замовлення, неможливо передбачити і попередити (наприклад, відсутність електрики).  Про неможливість виконати замовлення Вас буде поінформовано. Сподіваємось на Ваше розуміння в подібних випадках.

Оплата  здійснюється  готівкою під час отримання замовлення, а також безготівковим способом за допомогою системи Liqpay.  Зверніть увагу, що при безготівковому розрахунку покупець сплачує додатково 2,75%  від суми платежу, за зручність .

З питаннями, пропозиціями щодо часу доставки,  асортименту,  умов співпраці, великих за обсягом замовлень тощо звертайтесь за нашими телефонами, або через контактну форму, або напишіть  нам листа.

Дякуємо і сподіваємось на приємну співпрацю!

Швидке повідомлення

Контакти

Зателефонуйте:

 (096) 409-64-31
(063) 193-36-57

 Viber:  (063) 193-36-57

 Поділіться своїми пропозиціями та побажаннями:
info@vanilka.kiev.ua